SKVC uždarojoje erdvėje nuo šiol pasiekiami leidiniai ir mokymų medžiaga

2018-01-04

SKVC uždarojoje erdvėje, skirtoje aukštosioms mokykloms ir kitoms institucijoms, ir kurioje yra talpinama informacija apie užsienio šalių švietimo sistemas, bei vykdomas konsultavimas kvalifikacijų pripažinimo klausimais, nuo šiol pasiekiami ir SKVC išleisti leidiniai ir vykdytų mokymų medžiaga kvalifikacijų pripažinimo ir užsienio šalių švietimo sistemų temomis.

Ši skiltis gali būti pasiekiama iš pagrindinio meniu, pasirinkus "Leidiniai ir mokymų medžiaga", ar sekant šia nuoroda: http://www.skvc.lt/users_site/lt/leidiniai-ir-mokymu-medziaga .

Iki šiol ši mokymų medžiaga ir leidiniai nebuvo viešai prieinami, todėl tikimės, jog didesnis jos prieinamumas paskatins tiek domėtis juose apžvelgiamomis temomis, tiek ir praktiškai juos pritaikyti. Šioje skiltyje taip pat galite rasti ir pranešimus iš 2017 m. lapkritį organizuoto mokymo dokumentacijos ir autentiškumo, bei institucijų ir programų statusų temomis.

Atkreipiame dėmesį, jog SKVC uždaroje erdvėje esanti informacija yra prieinama tik registruotiems vartotojams. Užsiregistruoti galite sekant šia nuoroda: http://www.skvc.lt/default/lt/vartotojai/registracija .

 

 

Atgal