SKVC susitikimas su Šiaurės Lietuvos kolegija

2017-12-07

Gruodžio 5 d. Studijų kokybės vertinimo centro (toliau – SKVC) atstovai - Studijų vertinimo skyriaus vedėjas Almantas Šerpatauskas, Institucinio vertinimo skyriaus vedėja Rasa Penkauskienė, Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus specialistė Julija Kovalenko ir projekto veiklų vykdytoja Kornelija Bukantaitė, vyko į Šiaurės Lietuvos kolegiją aptarti aukštosios mokyklos įsipareigojimo nuo 2020 metų nebevykdyti su studijomis susijusios veiklos.

Remiantis 2017 m. liepos mėnesio Švietimo ir mokslo ministrės įsakymu (nuoroda į teisės aktą) nuo 2020 m. liepos 1 dienos Šiaurės Lietuvos kolegija (toliau – Kolegija) neteks leidimo vykdyti studijas. Iki nurodyto termino Kolegija kasmet teikia Studijų kokybės vertinimo centrui kokybės stebėsenos ir užtikrinimo ataskaitą.

Kokybės stebėsenos ir užtikrinimo ataskaitos aptarimo metu kolegijoje vyko susitikimas su administracija, studentais, buvo apžiūrėta Kolegijos materialioji bazė. Susitikimų metu buvo aptarti ataskaitoje pateikti duomenys, SKVC darbuotojams iškilę klausimai, esama studentų situacija bei svarbiausia, kokios yra numatomos priemonės, kad visi studentai iki nurodyto Kolegijos leidimo galiojimo datos baigtų studijas.

Atgal