Nuotolinis seminaras pažengusiems: pabėgėlių kvalifikacijos ir kiti sudėtingi užsienio kvalifikacijų vertinimo atvejai

2021-11-22

Ne visada užsienio kvalifikacijų vertintojams lengva rasti atsakymus. Kai kurios kvalifikacijos net ir po nemenkos analizės ir informacijos rinkimo lieka neaiškios. Dažnai ir informacijos trūkumas kelia sunkumų, o sprendimų priėmimas, bandant surasti kitos šalies kvalifikacijai vietą mūsų sistemoje, ne visada būna vienareikšmiškas. 
Organizuojame seminarą, kuriame kviečiame su SKVC specialistais ir kitais kolegomis aptarti Jūsų turėtus ar turimus konkrečius sudėtingesnius vertinimo atvejus ir kitus kylančius klausimus. Todėl prieš seminarą iki gruodžio 3 d. el. paštu enicnaric@skvc.lt prašome atsiųsti tokius atvejus (nuasmenintus diplomus ir diplomų priedus) bei rūpimus klausimus.
Dviejų dalių nuotolinis seminaras vyks gruodžio 13 d. nuo 13.00 iki 17.00 val. ir gruodžio 15 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. „Zoom“ platformoje.
Gruodžio 13 d. bus aptariami atvejai iš Europos ir posovietinės erdvės. Gruodžio 15 d. – atvejai iš Afrikos ir Azijos. Dalis seminaro bus skirta pristatyti pabėgėlių be dokumentacijos vertinimo metodikos siūlymus. 

Registruotis į seminarą iki gruodžio 3 d. galima čia.

Mokymas organizuojamas įgyvendinant projektą Nr. 09.3.2-ESFA-V-710-01-0001 „Akademinio pripažinimo sistemos stiprinimas (KAPRIS-2)“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.

Atgal