Vyksta nacionalinė studentų apklausa dėl nuotolinių studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose

2020-08-28

Studijų kokybės vertinimo centras, norėdamas sužinoti studentų nuomonę apie nuotolines studijas, šią vasarą vykdo nacionalinę studentų apklausą. Joje gali dalyvauti visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai bei šių metų absolventai. Jei dar nepareiškėte savo nuomonės, kviečiame tai padaryti iki š. m. rugsėjo 6 d. Studentų požiūris labai svarbus ieškant galimybių, kaip patobulinti nuotolines studijas.

Matant COVID-19 plitimo tendencijas, šiais mokslo metais bus itin aktualu, kad aukštosios mokyklos galėtų organizuoti kokybiškas nuotolines studijas. Apklausos tikslas – atsižvelgus į studentų patirtį ne tik įvertinti pandemijos metu susiklosčiusią nuotolinio mokymosi situaciją Lietuvos aukštosiose mokyklose, bet ir išanalizavus nuotolinio mokymosi iššūkius bei naujas galimybes kelti nuotolinių studijų kokybę.

Kaip Lietuvos universitetams ir kolegijoms pavyko organizuoti studijas nuotoliniu būdu atsakant į COVID-19 mestą iššūkį? SKVC kviečia visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentus pasidalinti savo patirtimi ir mintimis apie karantino sąlygomis vykdytas nuotolines studijas. Taip jūs galite prisidėti prie studijų kokybės gerinimo ir savo aukštojoje mokykloje.

Apklausa vykdoma naudojantis mobiliąja programėle „Nacionalinė studentų apklausa“ (NSA). Ją galima atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną iš Google Play (Android) arba iTunes Store (iPhone), paieškos laukelyje suvedus jos pavadinimą – Nacionalinė studentų apklausa. 

 

 

Atgal